II. Ročník turnaje „Moravia-Danubia Cup“

TJ Start Brno

A. Všeobecná ustanovení.

1. Datum konání : 25. – 27. 9. 2017
2. Pořadatel : Regionální sport a JmKFS
3. Místo konání : Stadiony fotbalových oddílů TJ Tatran Bohunice, SK Moravská Slavia Brno, TJ Start Brno
4. Sraz účastníků : V pondělí 25. 09. 2017 do 19.00 hodin, hotel Avanti, Střední 61,Brno. Porada vedoucích ve 20:00 hod, 20:30 hodin slavnostní zahájení                                                                          turnaje.
5. Doprava : Dopravu si hradí všechny výpravy do místa konání a zpět ze svého rozpočtu.
6. Ubytování : Pro všechny výpravy zajišťuje pořadatel-maximálně 22 osob (18 hráčů + 4 doprovod včetně řidiče), VIP hosté každé
                          výpravy v počtu max. 3 jsou ubytováni mimo tuto kvótu.
7. Stravování : pro všechny výpravy zajišťuje pořadatel, začíná večeří, končí vydáním balíčku dne 27.9.2017 na cestu.
8. Ukončení turnaje : Stadion TJ Tatran Bohunice dne 27. 09. 2017, po skončení finálového utkání v cca. 13.00 hod.
9. Ředitel turnaje : Pavel Blaha – předseda Jm KFS,předseda ŘK FAČR M, Člen VV FAČR
10. Organizační tým : Josef Dvořáček (sekretář JmKFS) – tel: +420 731 452 808, Stanislav Schwarz (Grasroots manager) – tel: +420 734 447 990, Radek Kocián                                                                       překladatelkomunikacev angličtině) – tel: +420 723 175 035

Technická ustanovení:
B. Rozlosování mužstev do skupin.

Skupina A

1. Výběr Bratislavského fotbalového svazu (BFZ)
2. Výběr Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatóság (GMS)
3. Výběr Zagrebački Nogometni Savez (ZNS)
Skupina B

1. Výběr Jihomoravského krajského fotbalového svazu (JmKFS)
2. Výběr Západoslovenského fotbalového svazu (ZsFZ)
3. Výběr Futbalski savez Beograda (FSB)

2. Předpis:
Hraje se podle platných pravidel kopané, podle soutěžního řádu kopané a těchto propozic.

3. Podmínky účasti:
Startují hráči narozeni 1. 1. 2003 a mladší. Vedoucí výpravy před zahájením turnaje předloží
soupisku hráčů . Každé mužstvo přiveze s sebou 2 sady dresů odlišné barvy.

4. Hrací systém:
Hodnocení výsledků: vítězství v utkání 3 body, remíza 1 bod
Při rovnosti bodů rozhoduje:
1) vzájemný zápas
2) celkový rozdíl branek
3) více vstřelených branek
4) dále pak po 5 pokutových kopech dle pravidel pro pohárová utkání.
Po odehrání všech zápasů ve skupinách se hrají utkání o celkové umístění. Družstva ze 3. míst ve
skupině se utkají o 5-6. místo, družstva ze 2. míst ve skupině se utkají 3-4. místo, vítězové skupin
sehrají finálové utkání o celkového vítěze turnaje. V případě remízy v zápasech o konečné umístění
rozhoduje zahrávání pěti pokutových kopů obou mužstev, v případě nerozhodného výsledku pak
pokračuje střelba pokutových kopů po jednom každé mužstvo až do rozhodnutí.
5. Hrací doba:
Utkání ve skupinách a o konečné umístění se hrají na 2 x 30 minut s desetiminutovou přestávkou.

6. Střídání hráčů:
Ve všech utkáních turnaje může nastoupit všech 18 hráčů uvedených na soupisce. Střídání
v souladu s pravidly kopané a soutěžním řádem FAČR.

7. Přestupky a námitky:

Trest v případě vyloučeného hráče řeší organizační výbor turnaje. Námitku je možno podat
nejpozději do 30. minut po skončení zápasu a to písemně dle soutěžního řádu, musí být doložena